Historia

Izolex Sp. z o. o. to polska, dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 1993 roku. Od początku istnienia zajmowaliśmy się produkcją innowacyjnych materiałów do hydroizolacji. Wprowadzając na rynek nowe rozwiązania i technologie, mieliśmy i mamy duży wpływ na rozwój  rynku hydroizolacji w Polsce oraz poza granicami kraju. Wieloletnie doświadczenie w produkcji hydroizolacji i obsługi bardzo ważnych inwestycji w kraju pozwoliło nam stać się ekspertem w dziedzinie hydroizolacji oraz chemii budowlanej.

Obecnie Izolex posiada najszerszą ofertę w branży hydroizolacji, którą uzupełnia bardzo szeroki wachlarz produktów z zakresu chemii budowlanej, dzięki czemu możemy zaproponować  bardzo wiele rozwiązań systemowych wspierających projektantów i wykonawców na każdym etapie powstawania inwestycji.

W ofercie firmy znajdziecie Państwo m.in. izolacje i hydroizolacje ciśnieniowe, ekologiczne na bazie wody i rozpuszczalnikowe, uszczelniacze i zaprawy uszczelniające typu PCC,  impregnaty, produkty epoksydowe,  masy bitumiczne, preparaty do renowacji i odgrzybiania oraz kleje i piany poliuretanowe.

Izolex to nowoczesna firma która pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa dopasowuje ofertę swoich produktów do potrzeb architektów, wykonawców i inwestorów. Pozwala to nam nieustannie, od wielu lat spełniać oczekiwania naszych Klientów

Misja i wizja

Misja: Naszą misją jest przewidywanie, spełnianie i wyprzedzanie oczekiwań naszych klientów, wykonawców, inwestorów i architektów. Oferujemy im najwyższą jakość i wysokie standardy obsługi, oraz innowacyjne produkty i sprawdzone rozwiązania.

Wizja: Wizją firmy jest pozostanie liderem w dziedzinie rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów, które spełniają i przekraczają oczekiwania naszych i potencjalnych klientów oraz kreowania kierunków rozwoju.

Ochrona środowiska

Od ponad 20 lat Izolex Sp. z o .o. prowadzi działania w celu określenia i zminimalizowania wpływu swoich produktów oraz działalności na środowisko i człowieka podczas całego okresu ich użytkowania, a także od momentu podjęcia produkcji do zastosowania, budowy i eksploatacji.

Dział R&D Izolex  Sp. z o. o., a także Zarząd Spółki jest silnie zorientowany w kierunku zrównoważonego rozwoju. W związku z tym, materiały które mogą być przetwarzane są ponownie wykorzystywane, w celu ograniczenia stosowania nowych środków w procesie produkcyjnym.

Praca

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie Izolex Sp. z o. o. i chcesz realizować swój potencjał zawodowy i możliwości rozwoju w naszej Firmie, zgłoś swoją kandydaturę wysyłając swoje CV i list motywacyjny na adres: biuro@izolex.pl

Nie zapomnij zamieścić w nich klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Izolex Sp. z o . o.  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”