Konsolidacja spółek Izohan i Izolex.

10 kwietnia 2017

Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 7 kwietnia 2017 roku dwóch wiodących producentów z sektora hydroizolacji połączyło swoje (…)

23-cie urodziny obchodzi Izolex

20 grudnia 2016

20 grudnia to symboliczna data w kalendarzu firmy. Tego dnia w 1993 roku, Bogdan Bonk i Jacek Brutkiewicz podpisali umowę formalnie zawiązującą (…)

Więcej szkoleń dla wykonawców i architektów

4 grudnia 2016

Nasi Doradcy Techniczni realizują na terenie całego kraju oraz krajów ościennych więcej szkoleń dla wykonawców  i architektów. Szkolenia te cieszą (…)

Izolex w paźdzernikowym numerze Express Biznesu

22 października 2016

„Dla nas najważniejsze są potrzeby klientów”. W biznesie, jak w życiu, zdarzają się wzloty i upadki, ale należy konsekwentnie realizować (…)

Minister Gospodarki, Rozwoju przyznał Odznaki Honorowe „ Za Zasługi Dla Budownictwa”

14 października 2016

30 września Starogardzki Klub Biznesu- Związek Pracodawców uroczyście świętowali 25-lecie Powstania Pierwszej Organizacji Przedsiębiorców w województwie pomorskim i powiecie starogardzkim. (…)

Nowy wymiar ochrony betonu

30 września 2015

Firma Izolex rozszerzyła swoją ofertę produktową pod marką IZOLPOX o epoksydowy system zabezpieczania powłokowego powierzchni betonowych oraz zbiorników otwartych jak (…)

Druga noga dla Izolex’u

1 lipca 2013

1 lipca 2013 roku firma Izolex przejęła Zakład Produkcyjny Wyrobów Betonowych i Żelbetonowe „Polbet” specjalizujący się w produkcji wyrobów dla (…)

Izolex 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.
  • To pole jest tylko do celów walidacji i powinno pozostać niezmienione.