Konsolidacja spółek Izohan i Izolex.

10 kwietnia 2017

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 7 kwietnia 2017 roku dwóch wiodących producentów z sektora hydroizolacji połączyło swoje siły. Spółka Izohan zakupiła udziały spółki Izolex.

Nasz rozwój to również wymierne korzyści dla Państwa. Dostęp do najszerszego portfolio produktowego w Polsce, gwarancja większego bezpieczeństwa w zakresie współpracy oraz łatwość w kontakcie z Doradcami Technicznymi, którzy czerpią wiedzę z ponad 25-letniego doświadczenia obu spółek i mogą projektować nowe rozwiązania systemowe w obszarze szeroko rozumianej hydroizolacji. Wszystko to ma na celu w jak najlepszy sposób spełniać Państwa oczekiwania.

Jesteśmy dumni z integracji spółek i mamy zamiar dalej rozwijać wszystkie marki handlowe. Świat idzie do przodu, a naszą ambicją jest go wyprzedzać. Proces konsolidacji pozwoli w pełni wykorzystać wysoki potencjał zespołów. Wspomniana transakcja to kolejny milowy krok w rozwoju naszej firmy i całej Grupy Atlas. Ponad 10-letnia obecność w strukturach Grupy pozwoliła nam rozbudować Zakład Produkcyjny w Pomieczynie oraz dokonać zakupu marek IZOLMAT i NEXLER. Rozwój Grupy Atlas sprawił, że jesteśmy częścią jednej z najstabilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych grup produkujących chemię budowlaną w Europie, a zaistniałe połączenie przeniesie obie firmy na kolejny poziom jakości wyrobów i usług na rynku materiałów budowlanych.

Wyrażamy przekonanie, że powyższe zmiany w żaden sposób nie zmienią dobrych i cennych obustronnych relacji handlowych, a zmieniać się będziemy tylko na lepsze.

Izolex 2016. Wszystkie prawa zastrzezone.
  • To pole jest tylko do celów walidacji i powinno pozostać niezmienione.

 

 

Izolex

Izolex